Usługi

Nasze usługi

Wydawnictwa okazjonalne dla firm i instytucji

Idealne uzupełnienie jubileuszu lub ważnego wydarzenia dla Twojej organizacji, a także doskonały prezent dla Twoich kontrahentów lub gości. Oryginalny projekt, będący artystyczną interpretacją tekstu, staranny dobór czcionek, zastosowane techniki introligatorstwa artystycznego (złocenia, suche tłoczenia, intarsje, reliefy) spowodują, że powstanie dzieło spójne i niebanalne. Oprawa może nawiązywać do epoki, z której pochodzi, lub o której traktuje, bądź do współczesnych trendów.

Doradztwo prezentowe

To, jakie prezenty wręczamy świadczy w dużej mierze o nas samych. Chcemy, aby nasze prezenty były nietuzinkowe, pasowały do okazji i co najważniejsze sprawiły radość obdarowywanemu. Skontaktuj się z nami, a z pewnością wspólnie dobierzemy odpowiedni upominek.

Personalizacja

Na indywidualne życzenie możemy przygotować personalizację każdej naszej pozycji. W zależności od tytułu może to być: grawer na szkatułce, specjalnie zaprojektowana wklejka umieszczona w wewnętrznej stronie szkatułki, dedykowana karta wkładana do książki.

Księgi pamiątkowe

Wykonujemy księgi gości, wpisów, a także księgi ślubne i kondolencyjne. Skórzana oprawa artystyczna podkreśli uroczystość wydarzenia i przetrwa jako pamiątka na lata.

Opis każdego wydania

Do każdej naszej kopii faksymilowej dodajemy również specjalną kartę z krótką historią dzieła oraz autora. A także informacje o oryginale i sposobie wykonania kopii.

Bezpieczna wysyłka

Ze względu na wysoką wartość naszych pozycji korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych firm kurierskich, a każda wysyłka przygotowywana jest ze szczególną starannością, aby w bezpieczny sposób dotarła do Kupującego.

Zadzwoń do nas

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania: 601-648-386